בלוג עבודה מהבית

 

 

אז למה בעצם עבודה מהבית?


מכירים את זה שאתם יושבים במשרד ופתאום משהו דחוף? חייבים לצאת, כי בבית האישה נתקעה בלי בייביסיטר?
מכירים את זה שאתם מגיעים יום יום לעבודה באותו משרד, עם אותו שולחן שלא אתם בחרתם, לפעמים עם אותו פרצוף במסדרון, שפחות נעים לכם לפגוש כל בוקר?


מכירים את הבוס המעצבן שיושב לכם על הראש/על הווריד וסופר את הדקות שהייתם בשירותים?
מכירים את זה שאתם יושבים בעבודה, ופתאום טלפון חשוב, אבל לא נעים לצאת מהמשרד כשכולם מסביב עובדים על פרויקט השנה, וזה הרי לא לעניין?


מכל הסיבות האמורות ומעוד הרבה סיבות, נראה שעבודה מהבית היא העתיד פחות או יותר של כולנו בעידן המודרני.
צריך לזכור שהעובד המודרני יותר ויותר מעוניין בחופש ובעצמאות. העובד המודרני של 2021 מעוניין לעבוד ולהרוויח מספיק כסף כדי לפרנס את המשפחה שלו, אבל אינו מעוניין להיות עבד. זה לא אומר לעשות עבודה בצורה לא ראויה ולא מוגמרת! ממש לא וההיפך הוא הנכון! עובד שמרגיש חופש מסוים בעבודה, ושהוא יכול גם לנהל את שגרת הזמן שלו עבורו ועבור משפחתו, התפוקה שלו תהיה מושלמת, הרבה יותר מעובד שמרגיש לחץ תמידי.


הסביבה הביתית היא הסביבה הבטוחה, הנוחה והנעימה ביותר.


עבודה מהבית היא הפתרון האולטימטיבי למי שמחפש להרוויח יפה! ויחד עם זאת לנהל את החיים שלו בעצמו, ברוגע ובנחת.
גם צריך לזכור שב2021 כבר לא צריך לנסוע למשרד בשביל חיבור לאינטרנט!


אין בית שאין בו אינטרנט ביתי, ואין בית שאין בו נחשב נייח או לפחות נייד!


את כל מה שאפשר לעשות במשרד, אפשר לעשות גם בבית, אז למה לא בעצם?
ואיך אפשר לדבר על עבודה מהבית בלי להזכיר את נושא הקורונה?


הקורונה. הפכה את העולם ושינתה סדרי בראשית. עובדים יוצאים לחל"ת והפרנסה של כל כך הרבה אנשים נפגעה.
אנשים שהיו סוגרים חודש בלי דאגה מוצאים את עצמם לוקחים הלוואות כי פוטרו מעבודתם. עצמאים פושטים את הרגל ואינם יודעים מה ילד יום. ומי היא אותה קבוצת אוכלוסייה שהצליחה להתגבר על כל זה? מי היא אוכלוסיית העובדים שמסתכלת לקורונה בעיניים וצוחקת??!! הבנתם.

אנשי העבודה מהבית.
לא רק שהפרנסה שלהם לא נפגעה כתוצאה מהקורונה, לפעמים היא אף גדלה! כי הביקוש לסוג כזה של עבודה ותוצרת רק גדל.


לסיכום,
עבודה מהבית היא העתיד של העולם החדש וזה מה שנכון לרוב האנשים שמבינים באמת.
אז למה אתם מחכים?
בואו, הצטרפו לעתיד.

 

 

 

מאמר שלישי- ההצעה שלנו זה לעבוד מהבית

 

אנו נמצאים בשנת 2021 ועידן הטכנולוגיה הולך וגדל כמו כדור שלג המתגלגל במפולת והמצב שהגענו אליו כול כך מדהים זה שכבר אנשים יכולים לעבוד מהבית ורק העסק הזה הולך וגדל עם הזמן ובכלל עקב מצב הקורנה אנשים מעדיפים לעבוד מרחוק כי כבר אנשים נואשים ומתבטלים כול כך הרבה זמן בבית בגלל שחוששים לצאת ולחפש עבודה כי מפחדים שידבקו בנגיף וגם נותנים להם עוד תירוץ למה הם מעדיפים לעבוד מהבית ובכלל יש אנשים שהם מיסוד העפר הכוונה שהם עצלנים כמו העפר שנמשך בכבדות לרצפה אז הינה פתרון מאוד מושלם עבורכם והוא עבודה מהבית, ונוסיף לך עוד כמה דברים משכנעים שעדיף לעבוד מהבית והם:

 

1- לא יהיה לך לחץ ועומס בעבודה

2- אין בוס שישב לך על הראש

3- ללא חששות על אופן עבודתו שבכך יפטרו אותך

4- דברים שאנשים חווים בזמן שהותם בעבודה ,הפשלות, הטרדות , יחס מפלה (בין וותיקים לישנים)

5- ללמוד איך צריך להתייחס ללקוחות בעלי חמה(=כעס)

 

אך אנו מצעים לכם עבודה מאוד קלה מבלי להרגיש את היחס של עובד מנהל אלא ההרגשה היא עצמאות ואני יכול להגיד לך שאין לך דבר יותר טוב מלהיות עצמאי היתרון בלהיות עצמאי זה שאתה יכול לעבוד באיזה שעות שאתה רוצה מבלי לתת חשבון לשום בנאדם ופשוט יש לך את הבית שהבית הוא הכול ונותן לך הרגשה של שלווה ונעימות וככה אתה יכול לעבוד בשקט וברוגע ולהרוויח כסף, מה יותר טוב מזה אני כבר לא יודע.

 

נכון זה נשמע לא אמין אני מודה אבל בכול זאת אם יש סיכוי קטן שאני יכול לעבוד מהבית מבלי מנהל על הראש ומבלי רעש מסביב אני פשוט לא יחשוב פעמיים ואתחיל לעבוד מהבית, שאני יודע שמסביבי יש את הכוס קפה והמיטה הנוחה וככה אני אעבוד בראש שקט ושלו וברווח.

 

באמת אם אתה שואל אותי אני לא רואה בכלל חיסרון מלעבוד מהבית כי יש לך פשוט הכול רק מה שתצטרך לעשות זה לשבת מול המחשב ולעבוד.

 

ואיך כול זה עובד פשוט מאוד אתה נכנס לאתר לעבוד מהבית ומחפש עבודה המתאימה לך בין עם זה קלדנות תמלול העתק הדבק ועוד כמה עבודות שמעסיקים רבים רוצים להעסיק , את משאיר פרטים אצל האתר לעבוד מהבית והם עושים הכול בשבילך הם ישלחו למעסיק את קורות החיים שלך רק אתה צריך לפנות אליהם בכדי שיעסקו אותך וכמובן יש גם עבודות שהם במשרות מלאות, רק אתה פשוט צריך לשבת ולבחור מה שבא לך.

 

יש לך פה הצעה שלא הייתי מוותר עלייה בחיים, אם אתה רואה את המאמר הזה סימן שאתה רואי להיות בחלק המערך לעבוד מהבית כי לפי דעתי אין דבר כזה מקרה הכול מתכונן מלמעלה רק צריך לפתוח את העיניים ולחשוב בגדול ואני פה בשביל להאיר אותם כדי שאתה תוכל להרוויח ולהנות מ"החופש" להיות בתחושה שאתה קם כול בוקר לאותו עבודה מייסרת ומייגעת שיש לך אפשרות לעבוד מהבית בקלות מבלי התאמצות כול כך גדולה גם אם יש לך עדיין עבודה זה שווה לך להצטרף לאתר לעבוד מהבית כי בזמנך הפנוי אתה יכול לעשות עוד קצת כסף ולהרוויח בקלות רבה ועוד אתה יכול לשקול את האופציה האם מתאים לך לעבוד מהבית או לא איזהו החכם הבעל הניסיון אם לא תנסה איך תרגיש חכם שיש לך אפשרות כול כך מדהימה בלעבוד מהבית.

 

ואני פונה אליך חבר יקר בכול לבבי כול עוד אתה יושב ומתבטל ולא מחפש עבודה בחוץ כי אתה מתבייש או מפחד מהקורונה או שמעדיף לשחק בפלייסטיישן או כול סיבה אחרת יש לך הזדמנות בדיוק אליה חיכית לעבוד מהבית.

 

 

 

 

עבודה מהבית ואיך זה יוצר בעיה בין מעסיק לעובד

 

הבעיה בלעבוד מהבית מתחילה בכך שאומנם לעובד יש חופש מוחלט מהמעסיק ועובד בסביבת העבודה הרגילה לו, המעסיק נאלץ לסמוך על העובד כי יעבוד כמו שצריך וייתן את התפוקה הנדרשת, אבל גם נגרמת למעסיק בעיה של חששות כי העובד לא ייתן את התפוקה המצופה ממנו ויהיה עסוק רוב הזמן במה שקורה בבית ובסביבתו, שזה כולל התעסקות בטלוויזיה, בני זוג, או ילדים. עובדים מבית נאלצים להפנות, בין אם ברצון או מחוסר ברירה, את רוב תשומת הלב, אם לא רובה, לנעשה בסביבת העבודה שלהם בבית, גם עבודה מהבית דורשת תשומת לב מרבית לנעשה בעבודה, יותר מאשר מה נעשה בבית, במיוחד כשיש סגרים וילדים נאלצים לשבת בבית, מה שגורם להעלאת תשומת הלב אליהם ויותר ויותר התעסקות איתם, על אחת כמה וכמה כאשר יש יותר ילדים בבית, מה שגורם ליותר עבודה איתם ופחות התעסקות בעבודה מהבית.

 

הבעיה בעבודה מהבית מחמירה אם העובד מהבית נאלץ להיכנס לבידוד ולא לראות אף אחד, מה שגורם לעלייה בדיכאון ויותר לחץ ועצבים, מה שפוגע בעבודה השוטפת וליצור פחות ופחות תפוקה בעבודה. המעסיקים משתדלים להתחשב בעובדים ובצרכיהם בעבודה מהבית, אבל זה יכול להיות עד גבול מסוים, כי בכול זאת ישנה תפוקה מסוימת שהמעסיק מצפה מהעובדים שלו, שאם לא תבוצע, המעסיק יכול לחטוף על הראש מהבוסים מעליו, המצפים מימנו לקבל תפוקות מהעובדים הנתונים למרותו, דבר העלול לגרום למתחים רבים בין המעסיק לעובדיו ואף לגרום למעסיק לפטר את עובדיו ולחפש עובדים שיוכלו לתת יותר תפוקה בעבודתם מהבית, לעיתים גם להתפשר על עובדים פחות איכותיים מהעובדים שעבדו אצלו עד תקופת משבר הקורונה.

 

 

 

 


יתרונות בלעבוד מהבית


עבודה מהבית עלולה להוות אתגר משמעותי לעובדים רבים שהתרגלו לעבוד במשרה מלאה במשרד. לא זו בלבד, מעסיקים רבים מרגישים הם מסתכנים כאשר הם מאפשרים לעובדים שלהם להימצא רחוק מהם. הרשימה הבאה תסלק חלק מהחששות ותוכיח שיש לא מעט יתרונות לעבודה מהבית עבור המעסיקים ועבור העובדים.


לו"ז גמיש במיוחד -אתה קובע את שעות העבודה – תשע עד חמש? שבע עד שלוש? כשאתה עובד מהבית, אתה קובע בעצמך את שעות העבודה. היתרון המשמעותי של עבודה מהבית באופן עצמאי הוא היכולת לקבוע לעצמנו את שעות העבודה בהתאם לצרכים היומיומיים של החיים. בתור שכירים, תהיו מוכרחים להיות במקום מסוים במשך 9 שעות רצופות, 5 פעמים בשבוע וגם אם מדובר בעבודת משמרות, לוח הזמנים לא גמיש בשעות שנקבעו.


במידה ותבחרו בעבודה מהבית, תוכלו לעבוד איפה שנוח לכם, מתי שאתם רוצים ולאזן את חיי העבודה שלכם עם שאר המשימות היומיומיות מבלי לדחות את רובן לסופ"ש. בואו נניח שאתם הורים לילדים צעירים ולא מעט שעות מהיום מופנות כלפי זמן איכות והשקעה בגידולם. למשל התארגנות בבקרים, הורדה ואיסוף ממסגרות, פעילויות אחה"צ, עבודה משותפת על שיעורי הבית, תחזוקת הבית ועוד.


עבודה מהבית פותחת עבורכם את האפשרות לעבוד בשעות הנוחות לכם, בין אם מדובר ב-4 שעות עבודה אשר יושקעו בבוקר ו-4 שעות עבודה נוספות אחרי שהילדים הלכו לישון. בנוסף, לו"ז גמיש של עבודה מהבית יאפשר לכם גם לשלב לימודי קורס או תואר וזמן השקעה בפרויקטים נוספים של התפתחות אישית.


פחות זמן בדרכים -אף אחד לא אוהב לשלם על דלק או על תחבורה ציבורית, ולבלות זמן בדרך לעבודה וממנה. חוץ מזה, כשעובדים מהבית, אי אפשר לאחר לעבודה.


בין אם בתחבורה ציבורית או רכב פרטי, נהגי ישראל מבלים המון שעותבדרכים בשנה. הכבישים כל כך עמוסים בשעות הבוקר ובשעות אחה"צ שגם אם אתם גרים בצפון תל אביב ועובדים במרכזה, אורך הנסיעה כנראה יהיה לפחות חצי שעה או יותר לכל כיוון. רוב האנשים שלוקחים חלק בשוק התעסוקה הישראלי מבלים כשעה - שעתיים בכבישים, יום יום - עניין שוחק בפני עצמו. כאשר בוחנים את הנתונים בצורה רחבה יותר, מדובר בכ-45 שעות חודשיות בנוסף ל-168שעות עבודה חודשיות במשרה מלאה, אשר יכולות להיות מושקעות בכל פעילות אחרת שתהיה מועילה יותר מאשר המתנה בפקק.
עבודה מהבית תחסוך לכם את ההתעסקות עם התארגנות בבוקר ונסיעה לעבודה וחזרה. ומה עם כל הזמן הפנוי? תשקיעו אותו בשיעור יוגה מוקדם או ארוחת בוקר מפנקת.


עבודה מהבית מכל מקום בעולם - נוודות דיגיטלית היא הדבר החם בעולם התעסוקה. כל מה שאתם צריכים זה לפטופ ומתאם חשמלי לטעינה ואתם יכולים לעבוד מהריזורט מבית הקפה במנהטן. כמה מאיתנו באמת זוכים לטייל כל השנה ולראות את העולם מבלי הצורך לבקש אישור מראש לחופשה מהמעסיקים? בעבודה מהבית אין חשש לניצול מלא של ימי החופשה, עלו על המטוס, קבעו מראש לו"ז בילויים ועבודה בחו"ל וטוסו לאן שרק תרצו ).


הגברת האמון מצד המעסיקים – עובדים מהבית הם בדרך כלל בעלי מוטיבציה והם זוכים באמון המעסיקים. הם מבצעים עבודה איכותית, על פי לוחות הזמנים וללא הפרעות. לכן הם נהנים ממספר יתרונות בניהם, קבלת פרויקטים מעניינים יותר ויצירת יחסי עבודה קרובים עם ההנהלה. בהצלחה רבה

 

 

 

 

עבודה מהבית יתרונות


מגפת הקורונה נחתה עלינו כמו עוד סרט מדע בדיוני טוב מבית היוצר של סטיבן שפילברג . אם היינו
שואלים כל בן אדם בר דעת שמציאות כזאת תבוא עלינו בכזאת מהירות ובכזאת קיצוניות היינו
שולחים אותו לפסיכיאטר המחוזי . אך בסופו של דבר התרגלנו למציאות חדשה אשר מבשרת על
עידן חדש . תקופת הקורונה תהיה אחת מנקודות התפנית החדשות בעידן המודרני. מאידך גיסא ,
נגיף קטן שגרם לנזקים רבים בעולם , הן במובן הכלכלי חברתי והן במובן היותר מהותי , חיי אדם .
אחד מנקודות האור שניתן לדוג מתקופה הזאת היא ללא ספק העבודה מהבית.


לעבודה מהבית באופן של כמה פעמיים בשבוע , יתרונות רבים הן מצד העובד והן למעסיק .
העובד יכול ליהנות מגמישות בשעות העבודה ומאיזון טוב יותר בין העבודה לחיים האישיים הודות
לחיסכון בזמן הנסיעה אל/ממקום העבודה, ניהול עצמאי של הזמן ובעיקר פרודוקטיביות . זמן רב
מבוזבז בכל מגזר , אם זה בפינת הקפה במשרד ואם זה בדיבורים במיותרים על עניני דיומא , דבר
שקורה בכל מקום וגובה מצד המעסיק עלויות רבות של שעות עבודה המתבזבזות לריק .
המעסיקים במגזר העסקי ובממשלה ייהנו מיעילות בחיסכון של ציוד משרדי, החזר הוצאות נסיעה
ועוד וכן משיפור ביעילות הודות לעלייה בפריון העבודה של העובד מהבית.


דבר נוסף לא פחות חשוב הוא עניין הפקקים ותאונות הדרכים . כל אדם אשר יוצא בשעה ממוצעת
מהבית לכיוון העבודה , לוקח בחשבון את הזמן הרב אשר הוא הולך לעמוד בפקקים . העבודה
מהבית מצמצמת באופן משמעותי את הפקקים ואת הרווחה בכבישים , דבר אשר גורם לכל עובד
שמגיע לעבודה לתחושת ייאוש והתחלת היום על רגל שמאל. כמובן שדבר גורר דבר ועקב הירידה
המשמעותית בצפיפות הכבישים כך מספר התאונות ירד בהכרח . הנהגים יהיו יותר רגועים ומרוכזים
בכביש ובעיקר שתנאי הכביש ישרתו את הנהגים להגיע למקום חפצם בשלום.


חשוב להדגיש שעומדים בפנינו לא מעט אתגרים בעבודה מהבית, כמו טשטוש הגבולות הפיסיים
וההפרדה בשעות בין העבודה לפנאי, גלישה לעבודה בשעות לא שגרתיות (אם מבחירה של העובד
או שלא), החוסר ביחסיים חברתיים והטמעת עולם המדיה והרוביטיקה עוד יותר בתוכינו , תחושת
בדידות, פגיעה בעבודת הצוות, עבודה ללא תנאים בסיסיים כגון שולחן עבודה וכיסא נוח, מחשב,
תאורה .

 

עם זאת, חשוב לחדד שרוב האתגרים הללו רלוונטיים בעיקר כאשר עובדים באופן קבוע מהבית
ופחות במצב של יום או יומיים בשבוע עבודה מהבית.

 

 

 

עבודה מהבית – עם רצון כל אחד יכול?

 

לפני כשנה התחילה מגפת הקורונה וזה זעזע את העולם כולו, זה השפיע על כולנו בכל מיני מובנים בניהם גם כלכלית. פיטרו אותנו, הוציאו אותנו לחל"ת, הוציאו אותנו כבר לשלושה סגרים, החזירו הוציאו החזירו הוציאו ואנחנו כל הזמן נתונים להחלטות של אחרים ואנחנו מאבדים שליטה על החיים שלנו בכל כך הרבה וריאציות. אין לנו כל שליטה על הפרנסה שלנו וזה מתסכל הרבה מאוד אנשים ומשפחות בארץ וגם בכלל בכל העולם.


האמת, לדעתי הקורונה זה רק הקש ששבר את גב הגמל... אני כבר שנתיים קוראת ספרים, שומעת פודקאסטים, חוקרת את נושא הכסף, סוגי ההכנסות שקיימות, את התבניות שלפיהן אנחנו חיים את היומיום שלנו שאנחנו לא באמת רוצים ונהנים, לא באמת מאושרים. עובדים בעבודות שגורמות לנו להיות אומללות, לא מספקות אותנו ומורידות לנו את המצב רוח.


אם לא אעבוד כמו שאני רוצה אז אני בעצם חיה חיים של מישהו אחר, כשאני בעצם רוצה להיות הכי "אני" שאני יכולה להיות, עם הזמן זה קורה. לכולנו זה קורה, ככל שעובר הזמן אנחנו נהיים יותר עצמנו, עושים יותר מה שבאמת עושה לנו טוב ומה שאנחנו רוצים. לכל אחד מאתנו יש סף לסבלנות שלו, כשאנחנו מוצאים עבודה מהבית יש לנו המון סבלנות לעוד הרבה דברים שאני רוצים להשקיע בהם בחיינו, כמו יותר זמן משפחה, זמן אישי, זמן לתחביבים וזמן לעזור לסביבה.

 

אני רוצה חופש בחיים בדיוק כמו כל אחד, כן גם חופש כלכלי. לשבור תבניות, לשבור הרגלים. לעבוד בזמן שאני בוחרת, להשקיע אנרגיה כמה שאני בוחרת להשקיע ולשלוט בכמה אני מרוויחה.


עבודה מהבית עוזרת לי לעשות את זה, כמו שאמרתי, לעבוד בזמנים שאני בוחרת, להשקיע כמה אנרגיה שאני בוחרת. החופש הכלכלי שמאפשר לי להיות איפה שאני רוצה להמשיך לעבוד בלי המחויבות להיות במקום אחד ומסוים שכתוצאה מזה אני נוטה להירתע מלהתחייב לעבודה.


כשתהיה לכולנו עבודה מהבית אנחנו נוכל לממש את הפוטנציאל שלנו ולהצליח ביחד לצאת ממסגרות שלא בחרנו בחירה חופשית מיוזמתנו להיכנס אליהן.


כל אחד יכול ומי שעוד לא עובד מהבית... מרגש... המסע שלכם מתחיל היום??

 

 

 

 

 

 

 

יתרונות בלעבוד מהבית


עבודה מהבית עלולה להוות אתגר משמעותי לעובדים רבים שהתרגלו לעבוד במשרה מלאה במשרד. לא זו בלבד, מעסיקים רבים מרגישים הם מסתכנים כאשר הם מאפשרים לעובדים שלהם להימצא רחוק מהם. הרשימה הבאה תסלק חלק מהחששות ותוכיח שיש לא מעט יתרונות לעבודה מהבית עבור המעסיקים ועבור העובדים.


לו"ז גמיש במיוחד -אתה קובע את שעות העבודה – תשע עד חמש? שבע עד שלוש? כשאתה עובד מהבית, אתה קובע בעצמך את שעות העבודה. היתרון המשמעותי של עבודה מהבית באופן עצמאי הוא היכולת לקבוע לעצמנו את שעות העבודה בהתאם לצרכים היומיומיים של החיים. בתור שכירים, תהיו מוכרחים להיות במקום מסוים במשך 9 שעות רצופות, 5 פעמים בשבוע וגם אם מדובר בעבודת משמרות, לוח הזמנים לא גמיש בשעות שנקבעו.


במידה ותבחרו בעבודה מהבית, תוכלו לעבוד איפה שנוח לכם, מתי שאתם רוצים ולאזן את חיי העבודה שלכם עם שאר המשימות היומיומיות מבלי לדחות את רובן לסופ"ש. בואו נניח שאתם הורים לילדים צעירים ולא מעט שעות מהיום מופנות כלפי זמן איכות והשקעה בגידולם. למשל התארגנות בבקרים, הורדה ואיסוף ממסגרות, פעילויות אחה"צ, עבודה משותפת על שיעורי הבית, תחזוקת הבית ועוד.


עבודה מהבית פותחת עבורכם את האפשרות לעבוד בשעות הנוחות לכם, בין אם מדובר ב-4 שעות עבודה אשר יושקעו בבוקר ו-4 שעות עבודה נוספות אחרי שהילדים הלכו לישון. בנוסף, לו"ז גמיש של עבודה מהבית יאפשר לכם גם לשלב לימודי קורס או תואר וזמן השקעה בפרויקטים נוספים של התפתחות אישית.


פחות זמן בדרכים -אף אחד לא אוהב לשלם על דלק או על תחבורה ציבורית, ולבלות זמן בדרך לעבודה וממנה. חוץ מזה, כשעובדים מהבית, אי אפשר לאחר לעבודה.


בין אם בתחבורה ציבורית או רכב פרטי, נהגי ישראל מבלים המון שעותבדרכים בשנה. הכבישים כל כך עמוסים בשעות הבוקר ובשעות אחה"צ שגם אם אתם גרים בצפון תל אביב ועובדים במרכזה, אורך הנסיעה כנראה יהיה לפחות חצי שעה או יותר לכל כיוון. רוב האנשים שלוקחים חלק בשוק התעסוקה הישראלי מבלים כשעה - שעתיים בכבישים, יום יום - עניין שוחק בפני עצמו. כאשר בוחנים את הנתונים בצורה רחבה יותר, מדובר בכ-45 שעות חודשיות בנוסף ל-168 שעות עבודה חודשיות במשרה מלאה, אשר יכולות להיות מושקעות בכל פעילות אחרת שתהיה מועילה יותר מאשר המתנה בפקק.


עבודה מהבית תחסוך לכם את ההתעסקות עם התארגנות בבוקר ונסיעה לעבודה וחזרה. ומה עם כל הזמן הפנוי? תשקיעו אותו בשיעור יוגה מוקדם או ארוחת בוקר מפנקת.


עבודה מהבית מכל מקום בעולם - נוודות דיגיטלית היא הדבר החם בעולם התעסוקה. כל מה שאתם צריכים זה לפטופ ומתאם חשמלי לטעינה ואתם יכולים לעבוד מהריזורט מבית הקפה במנהטן. כמה מאיתנו באמת זוכים לטייל כל השנה ולראות את העולם מבלי הצורך לבקש אישור מראש לחופשה מהמעסיקים? בעבודה מהבית אין חשש לניצול מלא של ימי החופשה, עלו על המטוס, קבעו מראש לו"ז בילויים ועבודה בחו"ל וטוסו לאן שרק תרצו ).


הגברת האמון מצד המעסיקים – עובדים מהבית הם בדרך כלל בעלי מוטיבציה והם זוכים באמון המעסיקים. הם מבצעים עבודה איכותית, על פי לוחות הזמנים וללא הפרעות. לכן הם נהנים ממספר יתרונות בניהם, קבלת פרויקטים מעניינים יותר ויצירת יחסי עבודה קרובים עם ההנהלה. בהצלחה רבה

 

 

 

 

 

עבודה מהבית- תרפיה במוזיקה


האם אתה רוצה לעבוד מהבית במה שאתה אוהב? רוצה לשיר ולקבל על זה תמורה הולמת? התחום הזה מיועד עבורך. כעבודה מהבית מועדפת. אם אתה חובב מושבע של מוזיקה, נגינה ותווים? בואו להפוך את זה למקצוע כהכנסה נוספת מהבית שתניב לך משכורת לא רעה בכלל.


אז אתם אוהבים מוזיקה, מוסיקה היא בסיס החיים, ממש זורמת בעורקיים! האם אני מתאים לטיפול במוסיקה? אני לא יודעת לנגן ברמה ממש מקצועית, אני רק חובבן שמנגן בגיטרה ואורגנית פשוטה. האם טיפול במוסיקה מתאים לי?" ומה זה בעצם טיפול במוסיקה או בלשון המקצועית: מהי תרפיה במוסיקה? האם אני יכול לעבוד מהבית ולפתוח קליניקה טיפולית משלי?
תרפיה במוסיקה היא חלק מכלל הטפולים בתחום ההבעה והיצירה (חלק ממכלול הטפול בשיטות השונות).


טיפול בעזרת מוזיקה הינו תהליך בו נעשה שימוש באמצעים שונים של המוזיקה כדי להניע שינוי במישורים השונים: הרגשי, הגופני, הקוגניטיבי, ההתנהגותי והחברתי.מה המוזיקה מאפשרת למטופל? המוסיקה מאפשרת הבעה, קשר ותקשורת בין האדם לבין עצמו ובינו לבין האחרים סביבו, מהווה רכיב מרכזי בתקשורת עוד מימי החיים הראשונים. המרכיבים הראשוניים ביותר בהתפתחותו התפתחות התקשורת האנושית קשורים באלמנטים מוסיקליים כקצב, קול וצלילים, אשר מקדימים את התקשורת המילולית. בשנת חייהם הראשונה, תינוקות אינם מבינים את משמעותן של מרבית המילים אך רגישים וערים לטון הדיבור לקולם של המטפלים בהם ולאפקט הרגשי הנלווה אליהם.

 

מה קיים במרחב הטיפולי? במרחב הטיפולי קיימים שלושה גורמים- המטפל, המטופל והמוסיקה.הפעילות בטיפול במוסיקה כוללת שימוש בחוויות מוסיקאליות כגון: שימוש בכלי נגינה שונים ומגוונים, שימוש בקול ושירה, אלתור, הלחנה, האזנה לקטעים מוסיקאליים, הרפיה ודמיון מונחה לצלילי מוסיקה. בטיפול קיים שימוש הן בצלילים והן במילים לצורך עיבוד החוויה.

מה המטרה של הטיפול בעזרת מוסיקה?.המטרה הינה להרחיב את ההתבוננות בעולמו הפנימי של המטופל, להעמיק מודעות, לעורר ולגרות תחושות, בכדי לחזק צמיחה והתפתחות אישית, ליצור קשר ולתת ביטוי ליצירתיות הקיימת בכל אחד מאיתנו.

אז איך התהליך מתבצע בפועל עם המטופלים? מוסיקה היא אמנות המאפשרת הבעה, קשר ותקשורת. תרפיה במוסיקה היא תהליך שיטתי של התערבות המבוססת על שימוש בחוויות המוסיקליות, במסגרת מערכת היחסים המתפתחת בין מטופל למטפל, כדי לאפשר שינוי וצמיחה בבריאות הנפש והגוף.

 

אחת ההנחות של טיפול במוסיקה היא שלמוסיקה יש השפעה פסיכולוגית ופיזיולוגית על האדם. מרכיבים בסיסיים של המוסיקה כגון קצב, מנגינה והרמוניה, "מהדהדים" בגוף האדם ובנפשו באופנים שונים, ויחד יוצרים חוויה מעוררת או מרגיעה בעלת אופי מארגן ואינטגרטבי כאחד.


ההנחה הנוספת של תרפיה במוסיקה היא שמוסיקה נובעת ומופקת מעולמו הפנימי של המטופל גם כאשר הוא פעיל (שר, מנגן ומתנועע), גם כאשר הוא קולטני (סביל) – הוא מקשיב למוסיקה שבחר, או מביע עדיפות לגבי מוסיקה מסוימת. תפקיד המטפל הוא להקשיב, להבין ולהכיל את המוסיקה של המטופל, וכן להשתמש בה ליצירת מסגרת של דו-שיח טיפולי.
מהו קורה במהלך טיפול במוזיקה?


כמובן שבתרפיה במוסיקה, הבסיס של המטפל הוא המוסיקה. על מטפל מושכל, להיות עם בסיס טפולי נרחב אך גם עם בסיס נרחב במוסיקה (כמלחין ו/או כמבצע). טיפול במוסיקה, הוא כלי בסיסי ביותר.


מהרגע שאנו נולדים - אנו חשופים לצלילים: קול האמהות ברחם, דפיקות הלב של האם ושל העובר עצמו ולאחר הלידה, הקולות והצלילים הסובבים אותנו.


בטיפול במוסיקה, מתייחסים גם לצלילים ולאינטונציות העוטפות אותנו בחיי היום-יום. טיפול במוסיקה יכול להתקיים באמצעות כלי הקשה, כלי נגינה הרמוניים ודיס הרמוניים וכן, שימוש בקול האנושי.


החיבור לקול ולצליל הוא חיבור חזק מאד ופעמים רבות, האפקט שהוא יוצר חזק יותר מכל חיבור טפולי אחר.
בטיפול במוסיקה: המאפיינים אלו יכולים להיות רגשיים, חברתיים, פיזיים, שכליים (אינטלקטואליים), אסתטיים ואף רוחניים.
מטפל במוסיקה מושכל ומיומן, צריך להיות מודע לאלמנטים אלו ולאפשר (ולעתים לכוון) למטופליו להשתמש בהם, בדרך להשגת המטרה הטיפולית המוצהרת.


על המטפל המיומן להיות רגיש לצורכי המטופל ועליו לבדוק כל העת מה הם האלמנטים שאליו המטופל מתייחס במפגש מסוים (חברתי, אסתטי, רגשי וכדומה).


פעמים רבות הטיפול במוסיקה, נעשה בצד המלים ולעתים, הוא כלי מצויין כאשר אנשים מתקשים או אינם מסוגלים לבטא את עצמם במלים. הצלילים והקולות הם המשך טבעי למילים.


לעתים קל יותר להביע בצליל, תחושות, שאדם מבקש להביע במילים.


בצורה מאד פשטנית, נדגים: נניח שאדם כועס על אמו, מטפל מושכל יכול לבקש ממנו: האם אתה יכול לנגן לי איך נשמעת אמך כשהיא כועסת? מטופל אחד יכול לבחור תוף ענק להביע זאת ואחר – מגדל פעמונים.


מטפל לא יכוון (בד"כ) את המטופל לבחור את הדרך להביע, אלא ייתן לו את המקום להביע ואת המרחב המוגן.
טיפול במוסיקה יכול להיעשות באופן אישי או קבוצתי, בהתאם לצרכים ולרצונות של המטופל.


הטיפול במוסיקה מתקיים במסגרת קבוצתית. הילדים מגיעים לטיפול עם המטפלים המלווים אותם במסגרת היום-יומית, והטיפול מבוצע אחד על אחד. בקבוצות שבהן רוב הילדים מסוגלים לפעול באופן עצמאי יותר הטיפול מתבצע תוך אינטראקציה של הילדים זה עם זה. מספר המשתתפים משתנה מקבוצה לקבוצה. הרכב הקבוצה נקבע בהתאם למכנה המשותף בצרכים ההתפתחותיים של הילדים. בנוסף לכך, נבנית תכנית אישית עבור כל ילד, המיושמת על ידי המטפלת במסגרת הגן.


במידה שקיים קושי בשילוב של הילד בעבודה הקבוצתית, נבדקת אפשרות למתן טיפול פרטני לפרק זמן מוגדר, שכהמטרה היא לשלב את הילד בהמשך במסגרת קבוצתית. גם טיפול פרטני מלווה על ידיי הגננת והסייעת, כדי ליישם את התכנית הטיפולית במשך השבוע.


תהליך הטיפול כולל זיהוי של השלב התפתחותי, והתייחסות ליכולות הקיימות. יצירת סביבה טיפולית הולמת לצרכיו של כל ילד, בשילוב עם יישום העקרונות הטיפוליים במסגרת הגן, מאפשרים בסיס פורה לעבודה אינטגרטיבית והתקדמות התפתחותית.מוסיקה היא כלי טיפולי חשוב בעבודה עם האוכלוסייה זו. באמצעות המוסיקה הם מפתחים את יכולת ההקשבה , ההבעה , התנועה , ההתחברות ואף הדיבור.


במהלך שיעורי המוסיקה הילדים עושים הכרות עם כלים רבים שיוכלו לעזור להם בחשיפתם לעולם. המוסיקה מעודדת יצירת קשר, מעודדת תנועה, עשייה מוטורית עדינה וגסה וכן הבעת רגש.


שעורי המוסיקה בגן אלי"ע מהווים חוויה מיוחדת עבור הילדים . זהו המקום, וזו ההזדמנות של הילדים להביע רגש, לנוע, לחייך וליצור קשר בינם לבין עצמם ובינם לבין הצוות המטפל.


בשיעורי המוסיקה אנו שומעים את הילדים. שומעים אותם מבטאים הברות שמתחילות או מסיימות שיר ושומעים אותם מביעים שמחה לקולות הצלילים הנעימים והקצביים.


בשעורי המוסיקה אנו רואים את התנועה של הילד באה לידי ביטוי. אף ילד לא נשאר אדיש למשמע צלילי מוסיקה הנשמעים בחלל החדר.


באמצעות המוסיקה אנו נעים: הילד עם המטפל הצמוד הילד יחד עם כל חברי קבוצתו- המוסיקה היא הזרז ליצירת קשרים בין כל ילדי הכתה.


שעורי המוסיקה הם הבמה לכל הכישרונות הצעירים המתגלים בשיעור. בשירה, בנגינה, בריקוד ואם ביכולות מקצביות אחרות. אז שתהיה לך הצלחה רבה בהמשך הדרך כמטפל מוסיקה מעולה.

 

 

 

עבודה מהבית- גם אתם יכולים
 
השנה האחרונה הייתה מערערת בשביל כולם, סגר ראשון, סגר שני והשלישי כבר נראה באופק.
רבים מאיתנו איבדו את מקום עבודתם, הוצאו לחופשה ללא תשלום, מוחזרים לעבודה לסירוגין ובאופן כללי סובלים מחוסר משמעותי בהצעות עבודה והזדמנויות תעסוקתיות.


התחושה הזאת של חוסר ביטחון, כלכלי, חברתי, בריאותי היא קשה, אבל תנו לי להציע לכם משהו שיכול להפיג לפחות את אחת מהדאגות הללו- עבודה מהבית.


מה הדבר הראשון שעובר לכם בראש כשאתם שומעים עבודה מהבית? אולי עד לפני שנה זה אפילו לא היה נשמע לכם כמו משהו כל כך מרגש אבל עכשיו? לעבוד ממש מהספה, כשבחוץ נתוני התחלואה רק מזנקים והחורף מתגבר עבודה מהבית נשמע כמו חלום רחוק אז זהו שלא כל כך רחוק, לפני שאסביר איך אסביר מה
בהמון תחומים אפשר לעסוק מהבית, כאלה שאולי אפילו לא ידעתם או חשבתם עליהם, בעלי ניסיון או לא, תחום שעסקתם בו בעבר או לא, חברה חדשה שמחפשת כוח צעיר או חברה ותיקה יותר, מהיי טק עד קלדנות מהבית ניתן לעבוד למעשה כמעט בהכל.


אם עד עכשיו הצלחתי לסקרן אתכם אסביר כעת "איך"- אמנם בחיפוש פשוט באינטרנט של המילים עבודה מהבית תמצאו לא מעט תוצאות, תגלו מהר מאוד שהאתרים האלו רווי פרסומות, באגים ומציפים אתכם בהצעות עבודה שלא תואמות כלל את שחיפשתם והחיפוש יהפוך למתיש ומעיק ויכול להיות שחלקכם אף יוותר, הזמן הזה הוא יקר וזהו זמן שכבר בו תוכלו ממש להרוויח כסף ולזה בדיוק דואג האתר "עבודה מהבית".


באתר "עבודה מהבית" הפשוט והנוח תוכלו למצוא אלפי משרות מהבית (וגם לא) בכמה קליקים פשוטים שמתעדכנות כל יום- מה שלא תמצאו היום, תמצאו מחר!    


לא רק מגוון העבודות רחב אלא גם מגוון התחומים – קלדנות, תמלילנות, עבודה משרדית, תכנות, שירות לקוחות, פיתוח תוכנה, מילוי סקרים ועוד המון, ברובם תוכלו לעבוד כבר מחר ללא צורך בידע קודם או ניסיון.


אז תתחברו גם אתם לאתר "עבודה מהבית" ותוכלו בקלות ובנוחות למצוא גם אתם עבודה אפילו עוד היום ותהפכו את התקופה הזאת למעט יותר יציבה.

 

עבודה מהבית הדרך הכי קלה


מה הדבר הראשון שקופץ לכם לראש כשאתם חושבים על עבודה מהבית? לא משנה מה זה אם זה נשמע לכם אטרקטיבי תמשיכו לקרוא, לרובכם זה נשמע אולי כמו חלום וחלקכם שואלים את עצמם אולי מה כבר אפשר לעשות מהבית?
אז את המאמר הבא אפרק לשלושה שלבים מה, למה וכמובן איך
נתחיל מ "מה" כשאתם שואלים את עצמכם במה אפשר לעבוד מהבית התשובה למרבה הפלא היא כמעט הכל! יש כל כך הרבה תחומים בהם ניתן ואו צריך לעבוד מהבית, תחומים שייתכן כי חלקכם לא מעלים אפילו על דעתכם והנה כמה לדוגמא: קלדנות, עבודה משרדית, שיווק ופרסום, תמלילנות, היי טק, פיתוח תוכנה, תמיכה טכנית, שירות לקוחות ועוד המון.
בין אם אתם חיילים משוחררים, סטודנטים, אמהות, אבות, בני נוער, אם יש לכם ניסיון, אין לכם ניסיון, בתחום העיסוק שלכם או משהו שונה לגמרי או אם בסך הכל אתם רוצים לייצר הכנסה נוספת עבודה מהבית יכולה להיות הפתרון המושלם גם בשבילכם.


אחרי שהסברתי "מה" אסביר גם "למה" לא משנה מה היה מצבכם לפני מרץ 2020 אני אנחש ניחוש מושכל - רובכם חווים תקופה מערערת של חוסר וודאות וביטחון בכל תחומי החיים, המשרד כבר לא בטוח ולעטות מסכה שמונה שעות זה לא נעים בלשון המעטה. כשמקומו עבודה נסגרים ונפתחים לסירוגין בלי המשכיות או הבטחה להכנסה יציבה רובנו כבר לא יכולים לסמוך על מקום העבודה הקבוע שלנו ואנחנו פונים לחיפוש אחר דברים אחרים שיוכלו להכניס רווחים ולהבטיח לנו לפחות ביטחון כלכלי בתקופה כל כך לא בטוחה.


בדיוק בשביל זה אמליץ לכם למצוא עבודה מהבית, הרי איזה מקום יותר בטוח? שלא נדבר על כך שחורף בחוץ, הסופות ,הגשמים והחושך שיורד כבר בשעה חמש הופכים את המציאות הקשה בחוץ לקשה אפילו יותר, מה יותר טוב מלהסתכל החוצה בבוקר של יום גשום ולדעת שגם תרוויחו היום כסף וגם לא תצטרכו לצאת מהפיג'מה.


אם כבר הגעתם עד פה אתם בטח רוצים לשמוע גם איך, איך אפשר למצוא עבודה מהבית? על פניו זה נשמע פשוט- נכנסים לאינטרנט מקלידים "עבודה מהבית" ומקווים שמשהו יעלה בחכה, אך זה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע, האינטרנט מוצף הצעות לא רלוונטיות, באגים והצעות שלא יובילו בסופו של דבר לשום מקום ורק ימאיסו עליכם את החיפוש.


אני רוצה להכיר לכם את אתר "עבודה מהבית" אר שמרכז בתוכו אלפי משרות מהבית בכל התחומים לכל אחד כך שעם ניסיון, בלי ניסיון, ולא משנה מי אתם תוכלו למצוא שם עבודה בפשטות בהירות ונוחות המתאימה לכולם ולכל רמות ההבנה במחשב ואינטרנט, אז היכנסו גם אתם לאתר "עבודה מהבית" ותוכלו עוד היום להתחיל להרוויח!

 

 

 


אז למה דווקא עבודה מהבית?


מאז ומתמיד עבודה מהבית משכה אותי.
למה? כי זה לעבוד בתנאים שלי, בזמנים שלי..
כשאין לי בוס על הראש שיגיד לי מתי אני יכול לצאת לשירותים או לעשן סיגריה.
אבל בנינו? הסיבה שהכי משכה אותי למצוא עבודה טובה מהבית..
זה שאם אני יכול לעבוד מהבית, אני יכול לעבוד מכל מקום.
תחשבו על זה.. אני יכול לעבוד גם מחדש במלון בכל רחבי אירופה..
ויותר מזה, אם למשל אני טס להודו, או לארץ זולה אחרת לצורך העניין.
אני בחופשה לאורך כל היום, חי בתוך תרבות אחרת ונופים אחרים..
מקבל משכורת בשקלים או בדולרים, ומשלם במטבע עם ערך הרבה יותר נמוך.
בשורה תחתונה, אני בחופשה, אבל במקום לבזבז אני ממשיך להכניס.
יותר נכון, אני מבזבז, אבל מכניס הרבה יותר.
ככה שאני לא צריך לתקופה הזאת בשנה שאני אוכל לצאת בה לחופשה,
אני יכול בכל יום מחדש להזמין כרטיס טיסה ולעוף.. וזה לא יפגע לי בעבודה או במשכורת.
 
בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים מחפשים עבודה מהבית.
כמובן שזה קשור למגיפה שמשתוללת בחוץ (לפחות ע"פ הדיווחים),
ולעובדה שיותר מדיי אנשים עפו לחל"ת ככה פתאום באמצע החיים.
אנשים עמלו במשך עשרות שנים, חסכו בצד בשביל להגשים חלום, כל אחד והחלומות שלו.
וברגע אחד המציאות באה ובעטה לכולם בפרצוף.
ברגע אחד כל העולם שהכרנו התערער, וכל אמת שהייתה מוחלטת הפכה לסימן שאלה.
בימים כאלה שאין ביטחון, שאתה לא יודע אם האדם הבא שתפגוש ידביק אותך ואיך יקיריך..
העבודה מהבית נשמעת כפתרון המושלם.
גם אין התערבבות עם אנשים אחרים, כך שאין סכנה.
וגם אפשר להישאר לשמור על הילדים בבית בזמן שהגנים ומוסדות החינוך מגמגמים.
 
העולם רץ לעידן טכנולוגי, את זה כל עיוור יכול לראות.
העולם הישן שהכרנו מהיום שנולדנו נמצא כעת בפרפורי גסיסה.
הדור שלא הכיר טכנולוגיה הולך ונעלם,
ובמקומו גדל דור שלומד לשבת מול מסך עוד לפני שלומד ללכת.
זה רק עניין של זמן עד שרוב העבודות יעברו לדיגיטל בלבד.
אפילו את הארנק שלנו, על כל השטרות והכרטיסים שבתוכו, מתעתד להפוך לכרטיס בודד.
שישמש ככרטיס אשראי, תעודת זהות, רב קו, כרטיס קופת חולים.. או בקיצור, כארנק.
הכל משתנה, הכל מצטמצם ומתרחב בהדרגה.
הפלאפונים שהיו ענקיים בתחילת דרכם, הפכו קטנים יותר ויותר..
ואז התחילו לגדול חזרה כשהגיע עידן מסכי המגע.
העולם משתנה, ואנחנו צריכים להיות ערים ולבצע התאמות בחיים האישיים שלנו.
אחרת נישאר מאחור, ומי יודע מה יעלה בגורלנו?
 
היתרון הגדול ביותר של עבודה מהבית מבחינתי, הוא היכולת לקחת איתך את העבודה לכל מקום.
אם אתה ממש רוצה, אתה יכול להמשיך לעבוד אפילו כשאתה בשירותים.
או בנסיעה, או בזמן שאתה שומר על הילדים.
בשורה תחתונה, עבודה מהבית משתלבת עם החיים האישיים שלך.
היא לא באה על חשבונם, היא עובדת בתיאום מלא איתך.
היתרון הכי גדול, כמו גם החיסרון הכי גדול של עבודה מהבית הוא..
שאתה הבוס של עצמך.
אם אתה רציני, השמיים הם הגבול.
אם אתה לא יודע לתפוס את עצמך, לא בטוח שעבודה מהסוג הזה תתאים לך.
 
בעולם בו הרוב המוחלט של המדינה במינוס כרוני, במין מירוץ עכברים, רצים אחרי הזנב של עצמינו..
הפתרון כבר כאן.


הימים של החיפוש כבר מאחוריך, התסכול, הדאגות, הציפייה לעשירי בחודש..
השאלה היא, האם אתה מוכן לפקוח עיניים ולראות שהגעת כבר אל היעד?

 

 

 

 

עבודה מהבית – כבר לא חלום רחוק

 

בתקופה זו כל העולם נכנס להסגר ארוך ומתמשך. הזמנים האלו בהם אנשים הוצאו לחל"ת ולא יכולים לעבוד אתם צריכים להבטיח לעצמכם שקט נפשי וכלכלי. העבודה מהבית היא אחד הדברים שיגרמו לכם את השקט הכלכלי והסרת הדאגות ממכם.

 

תחומי העבודה מהבית נמאים עכשיו בצמיחה עצומה, ישנן המון משרות המאפשרות עבודה מהבית, לכל הגילים.

 

זהו לא עוד חלום רחוק ועתידני, אנו בעידן טכנולוגי המאפשר לנו לעשות המון דברים שפעם לא היו אפשריים כלל, אל תהיו שאננים תפתחו את הראש, תחשבו על דרכים אחרות להרוויח כסף ולעבוד מהבית, בהתחלה זה יראה לכם כמו אתגר אך מהר מאוד תבינו שזה הרבה יותר פשוט וקל משתיארתם לעצמכם, וכבר היום תוכלו למצוא עבודה מתאימה ולהתחיל לעבוד בה. תחשבו על זה טוב, זו דרך מדהימה להעסיק את עצמכם בזמן הסגרים ובכלל, בתור עבודה קבועה ויום -יומית, הקורונה הפכה את העולם והכל משתנה, בעלי עסק רבים מבינים שעבודה מהבית זה דבר נחוץ מאוד בעידן זה ולפעמים אפילו עדיף ומומלץ.

 

תחשבו על זה, כדי שלא תוכלו לפספס את ההזדמנות המדהימה לעבודה נוחה מהבית, שהיא גם דרך טובה להרוויח כסף.

אנחנו צריכים להתאים את עצמנו ולהתרגל לתקופה זו ואפילו לעידן חדש, בו הרבה משרות נמצאות מהבית ולא במשרד, זה הזמן להבין שהעולם התקדם ואנחנו צריכים לדעת להתקדם איתו ביחד, ועכשיו זו הזדמנות מעולה להתחיל.

 

בעזרת חיפוש קצר באינטרנט תמצאו מאות משרות רלוונטיות אליכם ותוך כמה צעדים פשוטים למדי תוכלו להתחיל לעבוד כבר היום, והכל, מהבית. העבודה מהבית מתבצעת בשעות שלכם ובזמן החופשי שלכם, דבר שמקל מאוד על העבודה ונותן לכם יותר חופש מבמשרד רגיל, תוכלו לעשות הפסקות ולהתרענן כשתרצו, אף אחד לא בודק אתכם ומעיר לכם על זה – כל מה שתצטרכו לעשות זה לסיים ולשלוח את העבודה בזמן.

 

היתרונות של עבודה מהבית במיוחד בתקופת הקורונה אדירות, זה בטוח יותר בעקבות התחלואה, העבודה שלכם לא נפגעת בגלל הסגרים כאלו ואחרים ויותר מכל, העבודה יעילה וריווחית לעובד בה.