עבודה מהבית – כל האמת על שיווק רשתי

אם אתם מתעניינים בנושא של עבודה מהבית, בוודאי יצא לכם להתקל לא אחת בתחום של שיווק רשתי. האינטרנט והרשתות החברתיות מלאים במגוון של הצעות מפתות המציעות לכם סכומים גדולים מאוד באפס השקעה. ניתן למצוא באינטרנט הרבה מאוד מודעות שמבטיחות לכם סכומים שש ספרתיים בלי מאמץ בכלל. בסופו של דבר המודל לעשיית הכסף בדרכים האלה הוא באמצעות פירמידה – שיווק רשתי.

 

בשיטה הזאת, מוכרים מוצר מסוים – זה בדר"כ מוצרים גרועים שהם תרמית שקשורים בדיאטות או בבריאות ויופי. מדובר במוצרים לא יעילים עם מחירים מופקעים שאף אחד לא רוצה. מה שקורה זה שמצרפים חברים שקונים את המוצרים האלה, ובנוסף לכך הם צריכים לשלם כסף על מנת להצטרף לחברה עצמה, ולצרף חברים נוספים לחברה ובככה להרחיב את הפירמידה.

 

מדובר בשיטה שהרבה פעמים גובלת בתרמית ורמאות, ועל כן יש לה שם רע מאוד. ההצלחה מובטחת לאלה שבראש הפירמידה אבל אלה שמצטרפים לאחר מכן לא רואים כלום מהרווחים, ואפילו לא מצליחים להחזיר את ההשקעה הראשונית שלהם. זה לא שוק שאפשר להצליח בו לטווח הארוך, והוא גם לא הדבר הכי אתי ומוסרי לעשות, ועל כן, שיווק רשתי זאת לא דרך טובה עבור עבודה מהבית.

 

שיווק רשתי זה תחום שחותר לעשות כסף קל, כשבסופו של דבר מדובר בעבודה הכי סיזיפית והכי פחות מתגמלת שיש. אתם יכולים למצוא את עצמכם מעבירים ימים שלמים בנסיון לשווק את מוצרים חסרי התועלת שבדר"כ נמכרים בקבוצות האלה, ובסופו של דבר לא יצא לכם מזה כלום ולא רק שלא תרוויחו, אלא תפסידו. הרבה מאוד אנשים נכנסים לתחום הזה כשהם לא מבינים כלום ולא למדו את העניין לעומק ולא בקיעים בהשלכות של מה שהם עושים, ואז לאחר מכן הם מצטערים על כך.

 

אם אתם רוצים עבודה מהבית רצינית, עם הכנסה קבועה, אם אתם רוצים לעסוק כפרילסנרים או כשכירים, ואתם מחפשים באמת עבודה טובה מהבית – עבודה מהבית מציג בפניכם לוח דרושים עבודה מהבית – הלוח הגדול ביותר בארץ עבור עבודה מהבית שמציג בפניכם אלפי משרות שמתחדשות כל הזמן – אז אם אתם רוצים באמת לעשות כסף מהבית בעבודה רצינית – זאת ההזדמנות שלכם למצוא עבודה אמיתית מהבית!