אמזון ישראל – עבודה מהבית במכירה באמזון

אמזון, ענקית המסחר האלקטרוני העולמית, מבין החברות הגדולות ביותר בעולם כולו, התחילה את הפעילות שלה בישראל. אמזון פותחת בפני הישראלים הזדמנות עסקית גדולה להתחיל את המכירות כאן בארץ. כיצד נוכל לקחת חלק מן ההזדמנות הזאת – כיצד נוכלו להיות מוכרים באמאזון ולהרוויח את הכסף הגדול ממכירה של מוצרים?

 

אם כן, כשנתחיל למכור באמאזון ישראל, אנשים יתקלו במוצרים שלנו כאשר הם יבחרו באופציה של שילוח מקומי – זה משהו שלא היה לפני כן, שכן לא היה שילוח מקומי לישראל באמזון. הדבר אוטומטית יחשוף את הגולש הישראלי למוצרים שלכם, ויתן לכם הזדמנות להגדיל את המכירות שלכם באופן משמעותי, שכן ישראלים רבים משתמשים באתר אמאזון מדי יום ומזמינים ממנו מוצרים.

 

שינוי נוסף שחל באמזון הוא שכעת ניתן לגלוש באתר בשפה העברית, כולל לקרוא ולכתוב תיאורים בעברית – מה שעשוי להביא עוד ועוד ישראלים להצטרף אל הפלטפורמה כגולשים – שכן האתר מנגיש להם את המוצרים בצורה שמתאימה אליהם. בנוסף לכך, אמזון מציגה את המחירים בשקלים, מה שהופך את חווית הרכישה לנוחה הרבה יותר בעבור המשתמש הישראלי.

 

כרגע המכירה באמזון ישראל היא מאוד לא תחרותית – כמעט ואין סוחרים ישראלים ויש לכם הזדמנות עסקית להיות מבין החלוצים של אמזון ישראל ועל כן – זאת אופציה מאוד טובה של עבודה מהבית. עבודה מהבית באמזון ישראל תוכל לאפשר לכם לפתוח את הדלת להזדמנות עסקית עם פוטנציאל עצום. אתם יכולים להכנס כאן לזירה נטולת מתחרים ולהיות היחידים בתחום שלכם. בנוסף לכך, כיוון שאין הרבה מוצרים שמוצעים, לקוחות אוטומטית יפגשו את המוצרים שלכם כשהם יחשפו שילוח מקומי.

 

הדבר למעשה מקל על היכולת שלכם להגיע ללקוחות באופן משמעותי, וזה מה שיכול להתחיל להביא לכם מכירות רבות מאוד. אמזון העולמית היא זירה מאוד תחרותית שקשה מאוד ללכת לאיבוד בה ולהתבלט בה, אבל אמזון ישראל היא כבר סיפור אחד וכשמדברים על עבודה מהבית בהחלט כדאי מאוד לשקול מכירה באמזון ישראל.

 

אומנם כרגע, סביר להניח שהרווחים לא יהיו ענקיים – שכן זאת עדיין פלטפורמה מאוד מתחילה בארץ ונראה שהישראלים עדיין לא אימצו את הקונספט, אך אמזון כאן בשביל להשאר והיא תנקוט בכל  האמצעים המתאימים על מנת שהיא תזכה להצלחה גם פה בארץ, כמו בשאר המדינות. הישראלים מאוד אוהבים קניות באינטרנט ונראה כי האתר אמזון קורץ לרבים, ועל כן, כדאי מאוד לקחת חלק בדבר הזה ולהתחיל להציע את המוצרים שלנו באמזון ישראל.