איך מתחילים עבודה מהבית באיביי?

איביי הוא מבין אתרי המסחר האלקטרוני הגדולים ביותר. איביי הוא למעשה קניון ענקי, בינלאומי, שמאפשר לכל אדם מסביב לעולם למכור כל דבר – מבלי צורך בהון עצמי ובהחזקת חנות פיזית. עבודה מהבית באיביי היא דבר מאוד פופולרי וכבר מלפני שנים רבות אנשים למדו את השיטה של עבודה מהבית באיביי. איביי מאפשרת לכם להתחיל מכל מצב למכור לכל מדינה בעולם כל דבר שתרצו.

 

בשביל להתחיל עבודה מהבית דרך איביי, עליכם ראשית לפתוח חשבון באיביי בחינם – פשוט להרשם לאתר. לאחר מכן, עליכם לפתוח חשבון בפייפאל שגם זה בחינם – שיאפשר לכם לקבל תשלום אל כרטיס האשראי שלכם. תצטרכו חצטרכו כרטיס אשראי בינלאומי, אך במידה ואין לכם תוכלו לעשות זאת עם כרטיס ויזה נטען של הדואר. לאחר מכן, תצטרכו להתחיל לבצע מחקר שוק ולבדוק איזה מוצרים להתחיל למכור ואיזה נישה לבחור.

 

השלב של בחירת הנישה הוא שלב מאוד קריטי שכן זה ישליך רבות על ההצלחה שלכם. יש נישות הרבה יותר תחרותיות שקשה מאוד להכנס אליהן, ואילו יש נישות שההזדמנות שלכם להצליח ולהוביל בהן גבוהה מאוד. איביי מאפשרת לנו למכור כל דבר – גם מוצרי יד שנייה, ולכן, תוכלו להתחיל את המכירה שלכם מדברים המצויים אצלכם בבית. לאחר מחקר שוק מעמיק אתם תופתעו לגלות כי לדברים הכי פשוטים יכול להיות ערך מאוד גבוה ותוכלו למכור אותם בהרבה כסף.

 

מכירה של מוצרים קיימים היא רעיון מאוד בטוח שכן לא תצטרכו לקחת שום סיכון של קניית סחורה. במידה ותרצו לרכוש סחורה, כדאי מאוד קודם כל להתנסות במכירה של פריטים בודדים. מאוד לא כדאי לקנות סחורה ישר, לפני שבדקתם שאכן יש ביקוש ואכן תוכלו למכור את המוצרים האלו בהצלחה.

 

מציאת מוצרים מצליחים זה חלק מאוד בעייתי וטריקי ועשוי להתיש רבים. לרוב האנשים לוקח זמן רב ונסיונות רבים עד שהם מגיעים למוצר המנצח שלהם. זה שלב מאוד מייאש ומייגע, אך בסופו של דבר הוא משתלם ביותר. מוצר מצליח יכול להביא לכם הכנסה של אלפי שקלים בחודש.

 

בשביל לחפש אחר מוצרים באיביי תוכלו ללחוץ על האופציה לחיפוש מתקדם, ומשם לבחור באפשרות של completed listing, שם תוכלו לראות איזה מוצרים כבר נמכרו ותוכלו להעריך איזה מוצרים הם עם פוטנציאל של מכירה. כשהחלטתם להעלות מוצר, תוכלו לבחור בין מכירה פומבית לבין מחיר רגיל.