עבודה מהבית באמצעות מכירה באיביי

 

איביי היא חברת ענק שהתחילה את דרכה כאתר בשם AuctionWeb שנועד לשמש כפלטפורמה למסחר בינלאומי חופשית שבה כל אדם יכול לסחור בכל דבר במכירה פומבית – מה שהיה רעיון מהפכני בהחלט. בעשור שבין שנת 1998 ל-2008 החברה צמחה מ-30 עובדים ופדיון שנתי של 4 מיליון אל חברת ענק בעלת יותר מ-15 אלף עובדים ופדיון שנתי של מעל ל-8 מיליארד.

 

מעל ל-300 אלף מיליון בני אדם ברחבי העולם כולו משתמשים באיביי ובכל יום מוצעים באתר עשרות מיליוני פריטים מכל סוג שתוכלו להעלות על הדעת – בין אם זה בגדים, פריטי אספנות, צעצועים, ספרים, דיסקים ועוד. מה שמאוד מייחד את איביי זה שהיא מאפשרת לכל אדם פשוט, בלי שום ידע מוקדם בעסקים או במכירות, להתחיל את דרכו העסקית – היא מאפשרת לכל אדם בעולם להתחיל לסחור.

 

למעשה, ניתן אף לומר שאיביי היא זאת שהגדילה את התאוצה של עבודה מהבית, ושאנשים רבים הצליחו לעבור אל עבודה מהבית בזכות הפלטפורמה הזאת – שכן היא פלטפורמה מהפכנית וייחודית מאוד בעלת יתרונות מובהקים. גם אם אין לכם שום תקציב התחלתי, גם אם אין לכם סחורה, גם אם אין לכם אתר – כל אחד יכול פשוט להתחיל להעלות פריטים לאתר ולנסות למכור אותם.

 

איביי נותנת ללקוחות למצוא אותנו, מבלי שנצטרך להשקיע רבות בחיפוש אחר לקוחות וקונים, ולהשקיע בהוצאות פרסום רבות. היא לא מצריכה אותנו לנהל אתר עצמאי, והיא נותנת לנו במה וקרקע להתחיל את דרכנו העסקית – לא משנה מה התחום שלנו. בנוסף לכך, איביי חושפת אותנו לקהל בינלאומי רב גוני מכל מקום בעולם – מה שמגדיל הרבה יותר את היקף המכירות שלנו.

 

איביי היא ללא ספק אידיאלית כמקור של עבודה מהבית לאדם הפשוט שרק רוצה להתחיל את דרכו כעצמאי ולצאת לחופש כלכלי. אנשים רבים התחילו מחנות קטנה באיביי והגיעו להיקפים של מיליונים. הפוטנציאל העסקי שבאתר איביי הוא עצום, ואיביי הוא אתר מאוד ייחודי שאנשים תמיד נהנים לקנות בו כך שהחשיפה אל הלקוחות היא גבוהה מאוד.

 

עבודה מהבית באמצעות מכירה באיביי היא רעיון נהדר המתאים לכל אדם, היא מאוד פרקטית, חסכונית, מעשית וקלה – היא לא דורשת ידע קודם, ניסיון בשיווק או מכירות או ידע בהקמת אתרים והיא עושה בעבורכם את רוב העבודה – כל אשר אתם צריכים לעשות הוא רק להעלות את המוצרים.