עבודה מהבית באטסי – כיצד להגדיל את המכירות?

 

אז החלטתם שאתם רוצים לבחור בעבודה מהבית באתר אטסי. אטסי היא אומנם זירת מסחר מאוד טובה עובר יוצרים ואמנים רבים, והרבה מאוד אנשים מתפרנסים מחנות האטסי שלהם ועושים סכומים לא מבוטלים. אומנם, אף על פי שאטסי מלאה בפוטנציאל עסקי עצום ונותנת במה לאומנים ויוצרים רבים ומאפשרת להם להגיע למצב שהם מתפרנסים בכבוד, אטסי היא גם זירה מאוד מאוד תחרותית וקל מאוד ללכת בתוכה לאיבוד. למעשה, מאוד קשה להגיע ללקוח כאשר התחרות מסביב היא כל-כך גדולה.

 

אך עם זאת, לא סתם אטסי היא מקור עבודה מהבית עבור רבים – היא נותנת לכם הזדמנות עסקית להציג את המוצרים שלכם בפני אלפי אנשים כל יום – כלומר, זה בידיים שלכם – אם תעשו את הצעדים הנכונים אתם תצליחו לגרום לאלפי אנשים האלה לקנות את המוצרים שלכם ולשים לב למה שאתם מוכרים. בשביל לעשות זאת, בשביל שהמכירות שלכם באטסי יניבו רווחים רבים, תצטרכו לנקוט במספר צעדים.

 

ביקורות – בקשו מהלקוחות להעלות תמונה עם המוצר שלכם. הוכחה חברתית היא מבין הכלים הכי חזקים להגדלת מכירות. אנשים רוצים לראות חוות דעת, אנשים רוצים לוודא שהכל תקין ושעוד אנשים הזמינו את המוצר – ואין דבר יותר עוצמתי ואפקטיבי מביקורות. כיום אנשים ישר הולכים לגוגל ומנסים לקבל חוות דעת על כל עסק לפני שהם מבצעים בו רכישה ועל כן ביקורות וחוות דעת הם דבר מאוד אפקטיבי.

 

כדאי מאוד לעודד את הרוכשים לעלות תמונה של המוצר ולהשאיר אצלכם פידבק חיובי. כדאי מאוד להציע קופון הנחה בתמורה לכך. תוכלו לעודד אותם להעלות את המוצר לרשתות החברתיות ולתייג אותכם, ובכך תוכלו להתחיל לקבל חשיפות רבות ממקורות שונים ובכך יותר ויותר אנשים יתקלו ביצירות שלכם ובכם – אתם גם תעלו את התודעה שלכם וגם תצליחו להתבלט.

 

תציעו מוצרים משלימים – תמיד תציעו מוצרים שמשלימים את המוצר שהלקוח רכש, כך שזה ידרבן את הלקוח להוסיף לעגלה עוד מן המוצרים שלנו. זאת שיטה מאוד אפקטיבית להגביר את המכירות שכן הלקוח על הדרך מוסיף עוד מוצרים משלימים שנראים לו קשורים, ובכך אתם מעלים את המכירות באופן מהיר ופשוט.

 

לסיכום, עבודה מהבית באטסי היא דבר מאוד פרקטי במיוחד לאומנים ויוצרים צעירים, והאתר אטסי למעשה נותן פלטפורמה ובמה לעשרות אלפי יוצרים ברחבי העולם. באטסי לכל אחד יש את ההזדמנות להתחיל לעשות כסף מהתחביב שלו – אך מנגד, אטסי היא זירה מאוד תחרותית ולא פשוט לתפוס שם מקום של כבוד. עם זאת, הדבר בהחלט אפשרי עם נוקטים בצעדים הנכונים לכך.