עבודה מהבית - סדרו לחבר שלכם עבודה מהבית

עבודה מהבית – זמין לכולם

 

עקב המצב כיום כל אחד במדינת ישראל מחפש עצמאות כלכלית ובטחון תעסוקתי, בתקופה קשה זו בעלי עסקים לא יכולים להרשות לעצמם עובדים ובסופו של דבר יצטרכו לפטר כמה אנשים בשביל לא להגיע למצב של פשיטת רגל או לכניסה של חובות שבסופו של דבר ייפגעו בעסק, הציבור מודע לדבר זה ומפחד שזה יקרה לו.

 

בתקופה זו המצב הכלכלי במשק נמוך, אנשים רבים ברחבי הארץ חווים קושי בלמצוא עבודה שמספקת להם סביבת עבודה ושכר לטעמם.


בנוסף לכך כיום יש קבוצת סיכון עקב המצב שמדינת ישראל נקלעה אליה ואנשים רבים נמצאים בקבוצה זו כגון: אנשים מבוגרים, אנשים שחולים במחלות בריאות וכו'.


עקב המצב שנקלענו אליו אנשים אלה אינם יכולים לעבוד ולפרנס את הבית ולמצב זה קיים פתרון שכל אחד ואחת יכולים להשתמש בו ''עבודה מהבית''


כיום מגלאי 16+ קיימת האופציה לעבודה מהבית כל אחד ואחת שחווים קושי בעבודה מחוץ לבית שנמצאים בקבוצת סיכון ועקב המצב אינם יכולים לצאת לעבוד בסביבה פתוחה עם אנשים האופציה הזאת היא הפתרון המושלם בשבילם.
עבודה מהבית לרוב לא דורשת ניסיון או תואר מסוים, רוב האנשים יכולים להתקבל לעבודות מהסוג הזה.

 

עבודה מהבית תורמת בכך שהיא גורמת לכך שיהיו פחות היעדרויות מהעבודה, מאפשרת לאדם ליצור עבורו סביבת עבודה שמספקת את רצונו ובנוסף חוסכת עבור אותו עובד את הזמן של הנסיעה לעבודה ואת החזרה ממנה.
בנוסף לכך עבודה מהבית מאפשרת לאדם לא לחשוש ממעבר מגורים, כיום רוב האנשים שעוברים דירה חוששים שלא יימצאו עבודה במקום מגורים החדש, עבודה מהבית נותנת מענה לחשש זה וגורמת למעבר בראש שקט.
ישהם אנשים שאין באפשרותם לצאת מהבית ולעבוד עקב המצב בבית ( ילדיםהורים שצריך לטפל בהם)
עבודה מהבית נותנת מענה לבעיה זו.

 

יש מחקרים שמראים צדדים שפחות חיוביים לעבודה מהבית. למשל, מחקרים הוכיחו שעבודה מהבית גורמת לחוסר הפרדה בין שעות עבודה לחיים אישים, דבר זה גורם לקושי בחיים החברתיים ובנוסף לכך גם לקשיים בתקשורת עם אנשים שזה דבר חשוב לכל בן אדם.

 

עבודה מהבית גורמת לאתגר לא קטן גם למעסיקים וגם לעובדים.


לא כל תפקיד מתאים לעבודה מהבית, בשביל שעבודה מהבית תצליח במקום עבודה מסוים זה תלוי בכמה גורמים, ובנוסף צריך לשקול היטב באיזה דרך יבוצע דבר זה ואיזה עובדים מסוגלים לעמוד ותפקד כראוי במסגרת זו. לא כל אדם מתאים לעבודה מהבית. סגנון עבודה זה דורש משמעת עצמית גבוהה, יכולות תכנון סדר יום קפדני, יכולת הימנעות מהסחות דעת של בני משפחה ואנשים אחרים המגיעים לבית, יכולות הימנעות מגירויים זמינים ונגישים ועוד.


לדוגמה עובד שנמצא בביתו בזמן עבודתו יכול לקום ולראות סדרה שנזכר שיש לו בעוד כמה דקות
גירוי זה פוגע בעבודה ובמעסיק.

 

 

עבודה מהבית בעקבות הקורונה


"עבודה מהבית בכל זמן ומכל מקום: ההשפעות על עולם העבודה", מצא של עבודה מחוץ למשרד יש כמובן כמה השפעות חיוביות, ביניהן יכולת טובה יותר לנהל ולארגן . אך גם כוללת בתוכה כמה חסרונות...


רבים מתעניינים באופציה של ביצוע עבודה בתחום הטלמרקטינג או הטלמיטינג מהבית, מבלי לעזוב הילדים, לבלות שעות בפקקים ולעבוד בעבודה עצמאית. המאמר סוקר יתרונות וחסרונות לעבודה מהבית.


חלקים נרחבים מהעובדים והעסקים במשק נאלצו, בהנחיית משרד הבריאות, לסגור או לצמצם פעילות. חברת מדגם יצאה לסקר את שוק העבודה והנה התוצאות לפניכם מטרת הסקר - לספק למקבלי ההחלטות במשק תמונה לגבי מצבם של העצמאים והשכירים במשק, שנאלצו להתמודד עם השבתת המשק.


באופן לא מפתיע, ככל שמדובר בהורים לילדים קטנים יותר - שיעור המדווחים על הצלחה לעבוד ביעילות מהבית הולך ויורד: כ-33% מהמשיבים מצליחים בכך עם ילדים עד גיל 6 לעומת כ-40% שמצליחים לעבוד באפקטיביות מהבית, כאשר גילאי הילדים מעל גיל 6 (גילאי ביה"ס).


אז מה החסרונות של עבודה מהבית?
טשטוש הקו המפריד בין חיים אישיים לעבודה, לחץ ועומס בעבודה, סביבת עבודה לא ארגונומית

נטייה לעבוד לאורך שעות ארוכות יותר, סיכונים פסיכו-סוציאליים כמו בידוד, עייפות
כיצד ניתן להפחית את הסיכונים בעבודה מהבית?


אפילו בנסיבות מאתגרות, כגון מגיפת קורונה, יש צעדים שהמעסיקים יכולים לנקוט כדי למזער את הסיכונים הפיזיים והפסיכו-סוציאליים כאשר עובדים מהבית:

קביעת שגרת עבודה קבועה, שתסייע בשמירה על איזון בין חיים אישיים לעבודה.

 

קביעת יעדים ולוח זמנים לכל משימה יסייע לעובדים לחלק את המשימות לאורך היום ולשמור על שעות עבודה קבועות. כמו כן, חשוב להקפיד על תיאום ציפיות בין העובדים וההנהלה בכל הנוגע למדידת יעדים, עדכון מנהלים וזמני עבודה.

 

שמירה על תקשורת יומיומית עם העובדים באמצעות טלפונים ושיחות וידאו. ללא קשר קבוע העובדים עלולים להרגיש מנותקים, והדבר עלול להשפיע על הבריאות הנפשית ורמת הלחץ שלהם.

 

חשוב להקפיד על מתן גישה לתוכניות סיוע לעובדים ומינוי איש קשר בחברה שהעובדים יכולים לפנות אליו בבעיות בכל עת.

למרות הסיכונים, לעבודה מהבית יתרונות רבים, היא מאפשרת לעובד ניהול יעיל יותר וגמישות בביצוע המשימות, והפחתה של הסחות דעת מקולוגת בעבודה, ולכן, מעלה את הפרודוקטיביות בעבודה. בנוסף, היא חוסכת בעלויות דמי שכירות המשרדים וחוסכת זמן ואנרגיה שמתבזבזים על נסיעות לעבודה, ומפחיתה היעדרויות מהעבודה.


אומנם אין צורך להגיע למשרד כל יום, אך עדיין חשוב לשמור על שגרת עבודה:

קבעו מקום ייעודי בו תעבדו, חדר, או פינת עבודה קבועה.

 

התחילו וסיימו כל יום בשעה קבועה, כאשר אתם עובדים מהבית. כיוון שאין גבול ברור ל"יציאה לעבודה", כדאי לשמור על שעות קבועות גם במהלך העבודה מהבית, כדי להימנע מעומס בעבודה.


קבעו אילו הפרעות מותרות במהלך העבודה ואילו אינן מתקבלות, ודונו עם בני המשפחה על כללי העבודה בבית.

 

כמו בעבודה במשרד, גם בעבודה מהבית, קבעו לוח זמנים והיצמדו אליו. ערכו צ'ק ליסט ובדקו את ההשגים שלכם בסוף היום, היצמדו ליעדי הזמן שהקצבת לעצמכם שמרו על קשר עם המשרד/צוות- קבעו שגרת יצירת קשר עם הצוות והמנהלים ועדכנו אותם בהתקדמות או בקשיים שבהם אתם נתקלים במהלך העבודה, כדישיוכלו לסייע ולהעריך את הצורך בשעות עבודה נוספות להשלמת המשימה/הפרויקט השתתפו במפגשים וירטואליים בתדירות גבוהה.

 

אינטראקציה זו מדגישה את חשיבותכם בעבודה ומונעת מכם להיות "בלתי נראים" בעבודה.

 

כמו בכל סביבת עבודה, חשוב לבצע הפסקות ולנוח במהלך היום.

 

בהפסקה נסו לעשות דברים שאינם קשורים לעבודה, כמו הליכה, ארוחה קלה, או שיחת טלפון, כדי לתת למוח ולעיניים מנוחה. ביצוע הפסקות קבועות מסייע לשמירה על הקשב ומעלה את התפוקה בעבודה זאת.


40% מהעצמאים מצליחים במידה רבה עד די רבה לבצע את עבודתך מהבית באותה מידה של יעילות כפי שביצעת אותה בעבר במקום העבודה. לעומת 29% במידה בינונית ואחוז דומה שמדווח שמצליח במידה די מעטה עד מעטה מאוד.


באופן כללי, נראה שהסיבה לכך שהעצמאים מדווחים על יעילות פחותה בעבודתם מהבית בהשוואה לשכירים אינה קשורה בהכרח למיקום, אלא יותר למצב המשק: בעוד השכירים שממשיכים לעבוד מהבית, ככל הנראה נהנים" מביקוש לעבודתם מצד המעסיקים, הרי שהעצמאים שעובדים מהבית מתמודדים עם הירידה החדה בפעילות המשקית, ולכן מתקשים יותר.

 

נקודה מעניינת שעולה, היא שהשכירים מתקשים יותר מהעצמאים להעריך את מידת האפקטיביות של עבודתם מהבית: 16% מהשכירים השיבו "לא יודע" לעומת רק 2% מהעצמאים. הדבר משקף את הצורך של המעסיקים והשכירים לגבש מערך של מדידת תפוקות ומתודות של עבודה מהבית.

 

 

בעידן החדש אפשר לעבודה מהבית!

רבים מאיתנו עובדים במשך שנים בעבודות מסוגים שונים , קמים בבוקר בשעות מוקדמות וחוזר לביתי עם רדת הערב .

בתקופות אלו בקושי מצליחים להנות מהאישה והילדים, כך מפספסים שנים רבות מחיי ילדינו הגדלים.

 

מה קורה לך כשאתה עובד מחוץ לבית?

אתה מבזבז אנרגיה וזמן רב בדרכים, מה שנקרא תסמונת הפקקים של הבוקר. הכבישים הישראלים מלאים בנהגים חסרי סבלנות שרוצים להגיע ככל שיותר מהר למקום עבודתם.

 

ומה קורה לך לאחר יום עבודה מפרך של שמונה שעות? אתה מגיע עייף וסחוט הבייתה בלי כוח וחשק לילדים שלך

בתקופה מסויימת מגיע שלב שאתה מבין שאתה לא רוצה לחיות את שארית ימייך בתחושה מתמדת של רדיפה אחרי השעות ומחליט לקחת לך פסק זמן לנשימה ופה נכנס תחום מעניין ודי חדש לאחרונה בעיקר לצעירים שבנינו אבל בהחלט לא רק.

 

זה תורה שלימה וכמו כול דבר בחיים צריך להקדיש לזה כמה רגעים טובים מזמנך. ואם תשקיע מובטח לך שתצילח ובגדול.

אז מה זה כול העולם הזה שנקרא עולם האנטרנט? וממה בעצם אפשר להתפרנס בתחום הזה? וכמובן איך שכחנו הכי חשוב אתה תוכל לעבוד מכול מקום גם מחדר השינה שלך או תוך כדי שאתה מאכיל את התינוקת שלך... כי אנטרנט למרבה המזל יש בכול מקום ולכן תוכל לבצע את עבודתך מכול מקום שהוא... גם על חוף הים או בטיול בחול.

 

בטח שמעתם פה ושם על אנשים מצליחים בתחום שעובדים ממרפסת ביתם ואף מתפרנסים בכבוד וללא הצורך לצאת לעבודה ולהתקע בפקקים בכול בוקר, כמובן שהם יכולים להקדיש הרבה מזמנם לבלות בחיק משפחתם.

כיום יש המון דריכים לעבוד באינטרנט לדומה אני בטוח שאתם מכירים וגלשתם באתרי אינטרנט רבים ומגוונים.

לכל אתר כזה יש תוכן רב תמונות ומאגר ידע שהוא משתף וחולק ממנו.

 

תוכן זה נכתב על ידי אדם אשר מבין או למד את הנושא וקיבל כסף לכל עמוד אשר סיפק לאותו אתר אינטרנט.

 

כל אתר אשר מפרסם או מוכר סחורות שונות או שירותים בבית הלקוח מעוניין להיות חשוף ברשת עם כמה שיותר הזכורים אם זה ברשתות החברתיות ואם זה במנועי החיפש.

 

חשיפות אלו דורשות עבודה מרובה על תכנים ושיטות שיווק רבות , רוב האתרים במיוחד הגדולים שבהם לא יכולים ומסגולים לספק תכנים אלו על בסיסי קבוע ולתחזק את הרשתות החברתיות באופן קבוע ובצורה איכותית.

מה שמצריך אתרים אלו להעסיק קבלני משנה אשר עובדים מהבית והם אלו שכותבים עבורם תכנים לפי דרישת הלקוחות שלהם.

 

דרך נוספת לעבודה מהבית היא לתחזק עבור אתם אתרים את הרשתות החברתיות שלהם בצורה שוטפת, למשל להתריע על מבצעים שונים ומחיר חיסול, לצלם תמונות ולשתף ברשתות החברתיות.

 

למומחים ולאלה שבעלי ניסיון אשר עבדו תחילה ככותבי תוכן ומתחזקי רשת חברתית והבינו את מאות הדרישות של גוגל מאתרים תחרותיים אשר מעוניינם להופיע גבוה ברשימת החיפוש, לדוגמה ברשתות החיפוש של גוגל.

 

יכולים לעבוד מבתים בקידום אתרים, כל אתר במיוחד האתרים המובילים בגוגל יש מערכת שלמה שדוחפת אותם מאחורי הקלעים אנשים אשר עוסקים בקידום כל הזמן מחפשים איך לקדם את האתר שלהם ברשת האינטרנט , אם זה ביצירת קישורים מאתרים אחרים אשר מעוניים לשתף פעולה עם אותו אתר, ואם זה מיצירת תכנים איכותיים עם קישורים אשר יוצאים ממנו לאתר המקודם.

 

אם זה מעניין אתכם חפשו עבודה מהבית בתחום זה וצאו לחופשי בהצלחה

 

 

 

עבודה מהבית איך להרוויח כסף מסקרים בתשלום?

 

יש כמה וכמה דרכים לעבוד מהבית, ובינינו - מי לא נהנה להרוויח כסף מהבית במינימום מאמץ?

אם יש לכם זמן פנוי בבית או בדרכים מדי פעם בפעם, ואתם רוצים לבלות אותו בעניין וגם להרוויח מזה כסף, אז יש לנו פתרון בשבילכם. אחת מהדרכים הנפוצות להרוויח כסף מהבית היא על ידי מילוי סקרים בתשלום

עבודה מהבית נהדרת זוהי סקרים בתשלום משמשים בעיקר למטרת עריכת מחקרי שוק עבור חברות מסחריות.

 

חברה מסחרית שמעוניינת לדעת את דעתם של לקוחותיה הקיימים והפוטנציאליים אודות מוצרים קיימים, מוצר חדש, מיתוג החברה, מרכז השירות שלה, תדמיתה הציבורית וכדומה תיעזר בסקרים. סקרים משמשים גם על מנת להעריך את 'המפה הפוליטית' במיוחד בתקופת בחירות, לצרכי מחקר אקדמי וכדומה. מה עוד כדאי לדעת על סקרים בתשלום?

מדוע אתרי סקרים בתשלום משלמים לי על דעתי?

 

אתרי סקרים משלמים לנסקרים כסף תמורת דעתם מכיוון שהחברות המסחריות, הגופים הפוליטיים והאקדמאים זקוקים לה. תשלום עבור הסקר מבטיח נסקר אמין, אחראי וכנה, כזה שיסיים את הסקר בשלמותו ויחזור לענות על סקרים נוספים.

מי עומד מאחורי אתרי סקרים בתשלום?

 

מאחורי אתרי סקרים בתשלום עומדות חברות העוסקות באופן מקצועי בסקרי דעת קהל קרי, מכוני מחקר מקצועיים. מכוני המחקר גילו כי אתרי סקרים בתשלום מקלים על מלאכת גיוס הנסקרים ומעניקים להם נתונים אמינים, מהירים ומדויקים יותר מאפשר סקרים בשיטות אחרות. כמו כן, אתרי סקרים בתשלום קשורים לעיתים לחברות שיווק, מיתוג ופרסום.

האם באמת כל אחד יכול לענות על סקרים בתשלום?

 

אכן כן, כל מי שרוצה לענות על סקרים בתשלום חופשי לעשות כן דרך כל אתר סקרים ברשת. אין כל חשיבות למקום מגורים, השכלה, כישורים, מין, תעסוקה וכן הלאה. אתרי סקרים בתשלום זקוקים למגוון רחב מאוד של אוכלוסיות וכל אחד מתקבל בברכה. המגבלה היחידה היא אחת של גיל כאשר אתרי סקרים בתשלום מציבים רף מינימאלי של בין 8 ל-14 שנים.

כמה אפשר להרוויח על ידי מילוי סקרים בתשלום?

 

מילוי סקרים בתשלום הוא הכנסה נוספת ואינו יכול להחליף ברוב המקרים משרה מלאה. לכל היותר מדובר בכמה מאות שקלים בחודש. הרווח של הנסקר תלוי בכמות הסקרים הנשלחת אליו על ידי האתר וכמות הסקרים שהוא עונה עליה בפועל. ככל שהנסקר יענה על יותר סקרים כך ירוויח יותר.

 

איך אני יכול להיות בטוח שאכן אקבל את התמורה שהובטחה לי?

בכל הנוגע לתשלום מאתרי אינטרנט המציעים עבודות קלות בהחלט יש חשש מוצדק. אכן, ישנם לא מעט אתרים שלא משלמים בסופו של דבר את התמורה שהובטחה. כאשר בוחרים אתר סקרים, חשוב מאוד לוודא שמדובר באתר מוכר, אתר בו יש דרך לפנות אל מנהלו (אימייל, טלפון וכו'), אתר המסביר באופן ברור איך מחושב התשלום, כיצד ותחת אילו תנאים הוא מתבצע.

 

איך זה מתבצע בפועל?

בשאלון ההרשמה לאתרי סקרים בתשלום אתם אתם מתבקשים להכניס:

כתובת דואר אלקטרוני, לבחור בסיסמה, לחזור על הסיסמה כדי לוודא שהקלדתם אותה נכון, לסמן את המגדר (האם אתם גבר או אשה), שנת הלידה שלכם, להכניס מיקוד ב-7 ספרות
מרגע שלחצתם על כפתור Join ישלח אליכם Email המאשר את הצטרפותכם לפאנל.

מרגע שהצטרפתם, מעת לעת אתר הסקריןם ישלח אליכם שאלונים למייל. מילאתם שאלון? צברתם כסף.

הגעתם ל-50 ש"ח - התשלום יועבר אליכם באמצעות תלושי שי. על ידי מי מתבצע הסקרים?

הסקרים מוזמנים בדרך כלל על ידי חברות מסחריות, עמותות, פוליטיקאים, תקשורת, יזמים ועוד.

 

הסקרים משמשים לקבלת החלטות מושכלות, לדוגמה כדי לקבוע איזה רעיונות יצליחו ואיזה לא, איזה מוצרים יש לפתח, איך צריכים להיראות מותגים חדשים. הסקרים הם כלי חשוב מאוד, ולכן אנחנו מוכנים לשלם עבור השתתפותכם.

כמה ישתתפו במסגרת המחקר?

 

בדרך כלל, בסקר ישתתפו לפחות 500 משיבים במאפיינים שונים. המשיבים יוכלו להשפיע על ההחלטות של מזמיני הסקר על ידי מילוי הסקר. כל מה שנדרש לכך הוא מספר דקות מצד המשתתפים, ובתמורה מקבלים תמריץ כספי שגובהו משתנה בהתאם לאורך הסקר. היופי פה הוא שכל אחד יכול לתרום ולהשמיע את דעתו, ולקבל תגמול.

פשוט. קל. מכל מקום ובכל זמן.

בהצטרפות לאתרי סקרים תוכלו: לחוות את דעתכם באמצעות סקרים

להשפיע על ארגונים וחברות במשק להרוויח כסף מהבית נמאס לכם להשתתף? אתם לא חייבים לענות.

נמאס לכם לקבל מיילים? הודיעו למנהל האתר של הסקרים והוא יסיר אתכם מהרשימה.

בהצלחה